Продавець ТОВ "ТД "АКВІТЕНС" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
48 відгуків

Рукави гумові для газового зварювання і різання металів

Для газового зварювання, а також виконуваної з допомогою зварювальної техніки, різання металу необхідно забезпечити подачу газу до обладнання. З цією метою використовуються так звані гумові зварювальні рукава. Вони можуть бути ацетиленовыми і кисневими. Крім ацетилену і кисню по рукавах передається пропан, бутан та інше рідке паливо.

 

Класифікація рукавів для різання: ацетиленові, кисневі

 

Гумові рукави виробляються з урахуванням властивостей газу, для подачі якого вони призначені. За тими ж параметрами здійснюється і їх класифікація.

Перший клас — ацетиленові, пропанові і бутанові рукава. Подача виконується при тиску в 6,3 атм.

Другий клас — рукави гасові, газові, бензинові. Подача при тиску в 6,3 атм.

Третій клас — рукави для вступу кисневої суміші до приладу при тиску 20 атм.

Щоб зручніше було визначати класову приналежність рукавів для газового зварювання, вони виготовляються з гуми різних кольорів.

Ацетиленові гумові рукави для різання червоні. Кисневі — чорні і сині. З чорного гумового матеріалу виконуються бензинові, гасові й інші рукава, що відносяться до другого класу.

Рукави всіх трьох класів можуть бути повністю чорними. Як розпізнавальних знаків в цьому випадку виступають дві тонкі кольорові смужки на виробі.

 

Гумові рукави для газового зварювання

 

Рукави для газового зварювання металу роблять з урахуванням цілого переліку актуальних вимог. Виробники дотримуються законодавчо встановлених стандартів і суворо дотримуються регламенту. Насамперед серйозні вимоги пред'являються до матеріалу.

Как кислородные, так и ацетиленовые рукава для резки с внешней стороны имеют резиновое покрытие. Оно укладывается на прочный каркас из хлопчатобумажных нитей или нитей, основой для изготовления которых послужили пропитанные и непропитанные химические волокна. Покрытие предупреждает повреждения шланга и уберегает от пагубного влияния влаги, ультрафиолета, морозов. Внутри также скрывается долговечный резиновый материал.

На рукавах имеются тонюсенькие риски. Их высота примерно 0,2 мм, в ширину каждая достигает 0,4 мм. На изделиях I, II, III класса расположено по 1, 2, 3 группе рифов соответственно.

Сделанные согласно требованиям ГОСТ, износостойкие рукава — залог бесперебойной работы оборудования для газового безупречного сваривания металла. Функциональные возможности оснащения также во многом определяются техническими показателями все тех же рукавов. Чем они надежнее, тем точнее будет выполнена резка или сваривание деталей. Безопасность процесса также зависит от качества рукава и его эксплуатационных данных.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner